برنامه نویس

من محمد مهدوی کیا هستم. طی 15 سال سابقه ی کار در حوزه ی برنامه نویسی وب و سیستم های رومیزی، نرم افزارهایی مثل DiasoftCRM و DiasoftCMS را ساخته و فروخته ام. همچنین برای شرکت های بسیاری به صورت پروژه ای کارهای متنوعی کرده ام. محصولی که در این سایت ارائه کرده ام یک نرم افزار ویندوزی است که با استفاده از تجربیاتم در زمینه ی وب، اطلاعاتش را به صورت یک Teamwork به اشتراک میگذارد و نتیجه می شود یک نرم افزار مدیریت مشتریان و بازاریابی که قابلیت راه اندازی تیم های گسترده ی بازاریابی را به کارفرما و فروشندگان می دهد.

من این بیزینس را به صورت جدی دنبال می کنم. در عین حال این نرم افزار را بروزرسانی و توسعه می دهم و قدرت این را دارم که تا آن را بر اساس نیاز های جدید مشتریان تغییر دهم. پس می توانیم روی نسخه های سفارشی مثل فرم ها، گزارشات، نوع ارتباط ها و مسائل اینچنینی به صورت سفارشی شده برای بیزینس شما مذاکره کنیم.

زمان هایی که ارائه می کنم واقعی هستند. من هرگز خودم را درگیر وعده های غیرقابل انجام نمی کنم. این نرم افزار برای من یک منبع درآمد هست که روی فروش و توسعه ش بسیار متمرکز هستم.

برای صحبت مستقیم با من می تونین هر زمان که دلتون خواست به اکانت واتس اپ من پیام بزنید. من در اولین فرصتی که پیام شما رو ببینم پاسخگوی تمام سوالات شما خواهم بود. همینطور تمام پیام های مربوط به فرم تماس با ما رو خودم شخصا مرور می کنم و تمام ایمیل ها را به دقت می خوانم. اگر نیاز بود که تماس تلفنی بگیریم، کافیست شماره ی خودتون رو برای من ارسال کنید.

این سایت از تاریخ 1400/03/16 بارگزاری شده و اطلاعات آن به صورت روزانه در حال بروزرسانی می باشد.